MİRACLE DEĞİRMENLİK İLE YONPAŞ DUMLUPINAR KARŞILAŞMASINDAN 3-3 BERABERLİK ÇIKTI

0
54

AKSA Süper Lig’de 9.hafta karşılaşmasında Miracle Değirmenlik ile Yonpaş Dumlupınar karşı karşıya geldi. Değirmenlik Sadık Cemil Stadı’nda oynanan karşılaşma gol düellosu şeklinde geçti ve maç 3-3 eşitlikle tamamlandı.

Karşılaşmada Miracle Değirmenlik’in gollerini Kasım Tağman, Burak Koçar ve Hüseyin Deynekli kaydederken, Yonpaş Dumlupınar’ın gollerini Osman Şanverdi filelere gönderdi.

Bu sonuçla Miracle Değirmenlik puanını 20’ye yükseltirken, Yonpaş Dumlupınar da 18 puana çıktı. Ligin 10.haftasında Miracle Değirmenlik, Mesarya deplasmanına konuk olurken, Yonpaş Dumlupınar da derbi maçında lider Mağusa Türk Gücü’nü konuk edecek.

Miracle Değirmenli puan katbetmeye devam ediyor. Puan sayısı 20 olan Miracle Değirmenlik puan sıralamasında 3. Sırada yer aldı. Yonpaş Dumlupınar ise 18 puanla 9. Hafta sonunda sıralamada 5. sıradadır.

Miracle Değirmenlik 10. Hafta dördüncü sırada 18 puanı olan Mesarya SK deplasmanına gidecek. Maç 26 kasım 2022 cumartesi saat:14.00’da başlayacak.

Zorlu bir deplasmandan bir puanla dönen Yonpaş Dumlupınar Mağusa derbisinde lider Mağusa Türk Gücü ile karşılaşacak. Maç 25 kasım 2022 Cuma günü saat:14.00 da başlayacak….

Bir Cevap Yazın