TSYD DEPREMZEDELERE MADDİ VE MANEVİ DESTEK YAPMAYA DEVAM EDİYOR

0
32

TSYD’DEN VANSPOR AMEDSPOR MAÇINA DESTEK

Basın mensupları, Van Atatürk Şehir stadyumunda deprem bölgesi yararına oynanacak Vanspor- Amedspor maçını ücretli takip edecek

Vanspor’un Amedspor ile 19 Şubat Pazar günü Van Atatürk Şehir stadyumunda Saat 13.00 da oynayacağı karşılaşmayı, basın mensupları deprem bölgesine yardım yapmak amacıyla ücretli olarak takip edecek.

 

 

BİLET ALMAYAN İZLEYEMEYECEK
TSYD Van Temsilcisi İkram Kali, yaptığı açıklamada, Maraş merkezli depremin vurduğu 10 ilden biri olan Diyarbakır temsilcisi Amedspor ile TFF 2. Lig Kırmızı Grup’da mücadele eden Vanspor pazar günü deprem bölgeleri yararına hazırlık maçı yapacaktır. ‘Asrın afeti’ olarak nitelendirilen depremden etkilenenler için tüm Türkiye’nin el ele oldu günler yaşıyoruz. Van’da görev yapan basın mensubu meslektaşlarımızı Vanspor Amedspor maçına bekliyoruz. Karşılaşmayı basın mensupları, hatıra bilet alarak izleyecek. İsteyen biden fazla bilet alabilecek. Elde edilen gelir deprem bölgesine gönderilecek. Gün bugündür. Gün bir beraber olma günüdür. Gün birlikte Türkiye olma gündür” Dedi.

TSYD’DEN DESTEK
Organizasyona destek sağlayan TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongisr, TSYD Organizasyonlar Müdürü Birgül Pullukçu ve TSYD’ il temsilcileri bulundukları illerden bilet alarak dayanışma amaçlı maça destek sağladılar.

Bir Cevap Yazın