DÜNYACA ÜNLÜ FİRMA NEHİR DENİZ İLE OLAN SPONSORLUĞUNU DEVAM ETTİRDİ

0
182

Dünyaca ünlü firma  Nehir Deniz’e ikinci kez sponsor oldu.
Geçtiğimiz yıl Bulgaristanın Haskova şehrinde düzenlenen U15 International Badminton Turnuvasında Türkiye Milli Takımı adına çift kadınlar ve karışık çiftler kategorilerinde iki altın madalya kazanarak şampiyon olmasından sonra Dunlop firması Milli Sporcumuz Nehir DENİZ’e sponsor olmuştu.

2023 yılı içerisinde kuruluşunun 100. Yılını kutlayan dünyaca ünlü Dunlop firması Nehir ile yapmış oldukları sponsorlukdan dolayı memnun olduklarını, küçük bir ülke olmasına rağmen bu gibi başarılı sporcuların desteklenmesinin önemli olduğunun altını çizen firma sponsorluk anlaşmasını 1 yıl daha uzatma kararı aldı.

Bu süreç zarfında Nehir Deniz’in Dunlop ile ilgili yapmış olduğu paylaşımlar firma tarafından Avrupada da örnek bir proje olarak nitelendirildi ve Milli sporcumuza teşekkür edildi. Bu projenin gerçekleşmesi için büyük gayret gösteren ve 1978 yılından beridir Dunlop Slazenger Int. Ltd’in Kuzey Kıbrıs Distribütörü olan Anıl Spor’a ve ikinci kez sponsorluğunu uzatan Dunlop Slazenger Int Ltd. firmasına teşekkür eden Nehir Deniz mutlu olduğunu belirtti.

Bir Cevap Yazın