Perşembe, Eylül 28, 2023
KKTC Turizm
Ana SayfaAnasayfaYILDIZ TİLBE 'AŞIYI REDDEDİYORUM' DEMİŞTİ! KONSERİ İPTAL Mİ EDİLDİ?

YILDIZ TİLBE ‘AŞIYI REDDEDİYORUM’ DEMİŞTİ! KONSERİ İPTAL Mİ EDİLDİ?

Yıldız Tilbe ‘aşıyı reddediyorum’ demişti! Konseri iptal mi edildi?

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Aşıyı da, PCR testini de reddediyorum” diyen şarkıcı Yıldız Tilbe’nin, 18 Eylül tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde vereceği konserinin iptal edildiği iddia edildi. Çıkan haberler üzerine Tilbe’nin menajeri Haluk Şentürk, gazetecilere açıklama yaptı.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında ülkemizde Ocak 2021’de başlayan aşılama devam ediyor. Ancak tüm çağrılara rağmen bazı vatandaşlar aşı olmayı reddediyor.Alınan tedbirler kapsamında 6 Eylül tarihi itibariyle konser ve etkinlik alanlarına katılacak kişilerin aşı ya da PCR testi yaptırması zorunlu hale getirildi.

ILDIZ’A BÜYÜK ŞOK!55 yaşındaki şarkıcı Yıldız Tilbe ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, Covid aşısına ve koronavirüs testine karşı olduğunu açıklamıştı. ‘KONSERİ İPTAL EDİLDİ’Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programının haberine göre; Yıldız Tilbe’nin 18 Eylül’de Kıbrıs’taki bir otelde vereceği konser iptal edildi. MENAJERİNDEN AÇIKLAMA GELDİÇıkan haberler üzerine açıklama yapan Tilbe’nin menajeri Haluk Şentürk, “Yıldız hanımın Kıbrıs konseri yok ki. Birileri yazıp çiziyor insanlar inanıyor.

Aşı karşıtı olan birine ben nasıl Kıbrıs konseri alayım. Zaten Kıbrıs konserleri başlayalı 15 gün oldu. Konser yok ki iptal olsun” diye konuştu. Yıldız Tilbe, tüm dünyayı etkisi altına alan salgına yönelik aşı ve PCR testinin zorunlu tutulmasıyla ilgili yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullanmıştı: “PCR TESTİ ZULÜMDÜR””Aşıyı da, PCR’ı da reddediyorum. Allah’ın dediği olur. İsteyen aşı olur, istemeyen olmaz, bu insanın tercih hakkıdır.

Tüm yasaların kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır.” “Konsere gidenlere PCR testi zulümden başka bir şey değil. Sinemada film izlemek için seyahat için PCR testi yapmak zulümdür. Ben kendi konserime giderken PCR testi olacağım, olmam ki. PCR da aşı da olmayacağım. Çalışmam yasaklanacak mı, çalışamayacak mıyım? Benden uzak durun gerçekten.”

RELATED ARTICLES

Bir Cevap Yazın

- Advertisment -
Lefke Avrupa Üniversitesi

Most Popular

Recent Comments

%d blogcu bunu beğendi: