CUMHURİYETÇİ TÜRK PARTİSİ’NDEN VOLEYBOL FEDERASYONUNA TAZİYE ZİYARETİ

0
44

Cumhuriyetçi Türk Partisi’nden , Voleybol Federasyonuna taziye ziyareti

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) bu sabah KKTC Voleybol Federasyonu’na taziye ziyaretinde bulundu.CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman Başkanlığında ki heyette CTP MYK üyeleri Fazilet Özdenefe, Sıla Usar İncirli, Armağan Candan , Filiz Besim ve Ürün Solyalı yer aldı.CTP heyeti Depremde yaşanan can kayıplarından dolayı KKTC Voleybol Federasyonuna taziyelerini ilettiler. Taziye ziyaretinde KKTC Voleybol Federasyonu Başkanı Enver Kaya , Aşbaşkan Buran Atakan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşen Tansu, Refia Erosal, Ceza Kurulu Üyesi Hasan Özbaylı ve Voleybol Federasyonu eski Asbaşkanı Hasan Zabitoğlu da hazır bulundu.

Tufan Erhürman konuşmalarında , büyük bir acı yaşadıklarını ve Voleybol Federasyonu’nun ateşin en çok düştüğü yerlerden biri oldugunu ifade etti.Gelmiş geçmiş en başarılı nesillerden biri olma yolunda ilerleyen GMTMK Voleybol Takımı oyuncularını kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Erhürman , taziye mesajlarını iletmek için Voleybol Federasyonu’nu ziyaret ettiklerini dile getirdi .

Başkan Kaya yaptığı kısa konuşmada önümüzdeki 15 yıla damgasını vuracak çok başarılı bir nesli kaybettiklerini ve içinde bulundukları durumun son derece üzücü olduğunu ve derin bir yara aldıklarını dile getiridi. Ülke olarak birlik beraberlik ve dayanışma içerisnde bu zor günleri asmaya çalışacaklarını bu bağlamda CTP nin yapmış olduğu taziye ziyaretinin dayanışma ve moral açısından kendileri için önemli bir unsur olduğunu söyleyerek teşekkürlerini dile getiridi.

Bir Cevap Yazın