ANTRENÖRLER DERNEĞİ YILIN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

0
60

ANTRENÖRLER DERNEĞİ YILIN BAŞARILI ANTRENÖRLERİ ÖDÜLLENDİRDİ

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) yönetimi tarafından futbol liglerinin tamamlanmasının ardından yapılan yılın başarılı antrenörler ödül töreni sonrasında, ligleri daha sonra tamamlanan

Puma Kadınlar ligi, İktisatbank Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.lig, Digitürk U14 liginde başarılı olan antrenörlere de ödüller verildi. Dernek başkanı Hasan Topaloğlu ve yönetim kurulu üyelerin tarafından 2023-2024 futbol sezonu sonunda başarılı olan antrenörleri de belirleyerek ödüllendirdi.

“Herşey Antrenörlerimiz İçin”        

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) başkanı Hasan Topaloğlu, ödül töreninden önce kısa bir konuşma yaparak yeni sezonun hayırlı olmasını, başarılı antrenörlerin ödüllendirilmesinin devam edeceğini dile getirdi.

Antrenörlerimizin yurt dışındaki takımların antrenmanlarını izlemesi ile ilgili kararın alınacağını ve önümüzdeki günlerde bu kararın açıklanacağını da söylerken ocak ayında yaklaşık 10 antrenörü Antalya’da kamp yapan takımların çalışmalarını izlemek için Antalya’ya gönderileceğini dile getirdi.

Önümüzdeki sezon için yine büyük bir seminerin yapılacağını ve bu seminerle ilgili tüm çalışmaların hızla devam ettiğini, çok ünlü bir teknik adamın da seminere katılacağını belirterek herkese başarılar diledi.

Başarı Ödülleri

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği lokalinde (Lefkoşa Merkez) gerçekleştirilen ödül törenine Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KKTFAD) başkanı Hasan Topaloğlu, yönetim kurulu üyeleri, ödül alan teknik direktör ve antrenörler katıldı.

2022-2023 Futbol sezonunda Puma Kadınlar ligi şampiyon ve finalistler, İktisatbank Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.lig şampiyon ve finalistler, Digitürk U14 liginde şampiyon ve finalist takımlarda başarılı olan antrenörlere ödüller Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) başkanı Hasan Topaloğlu,

başkanvekilleri Hüseyin Dayı, Mehmet Kemancıoğlu, yönetim kurulundan Hişam Tarazi, Derviş Dağman, Hasan Kargılı, Umut Güden, Hasan Özkan, Eray Yavuk, Ahmet Ogan tarafından verildi. Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği (KTFAD) yönetimi tarafından ödüllendirilen teknik direktörler ve antrenörlerimiz şöyle.

PUMA KADINLAR LİGİ

Şampiyon China Baazar Gençlik Gücü

Antrenör Mine Dayı

Finalist

Dem’s Cons. Mağusa Spor Akademisi

Teknik Direktör Ahmet Ogan

Antrenör Şerif Ogan

İKTİSATBANK BÖLGELER TERFİ MÜSABAKALARI (BTM) 2.LİG

Play-Off Finalleri

Şampiyon Tuzlaspor

Antrenör Tanju Karakaş

Finalist

Gayretköy

Antrenör Kemal Yamantürk

Şampiyon Dipkarpaz

Antrenör Murat Efe

Finalist

Sadrazam Kayalar

Antrenör Bayram Dağgül

Şampiyon Atoll Kozanköy

Antrenör Oguz Aygın

Finalist

Gaziköy

Antrenör Ali Suat Kanlı

Digitürk U14 Ligi

Şampiyon Doğan Türk Birliği

Antrenör Şener Özdevrim Beale

Antrenör Ahmet Sakinoğlu

Finalist

Mağusa Türk Gücü

Antrenör Sercan Çavuşoğlu

Antrenör Tulin Nur

Bir Cevap Yazın