DOĞAYA VE MÜZİĞE DOYUN

0
231

The Moment Presents: Exceptional Trips, Türkiye’nin dört bir yanında sizi doğa ve kültürle buluşturacak.

The Moment Presents: Exceptional Trips etkinlik serisi sayesinde pandemi döneminde hayalini kurduğunuz tatile çıkabilirsiniz. Doğa harikası niteliğindeki beş farklı noktayı mesken tutacak bu etkinlikler Ekim ayına kadar devam edecek. Üstelik yerli ve yabancı DJ’lerin performansları eşliğinde müthiş partiler de sizi bekliyor. Doğa harikalarını keşfetmeye, tarihe tanıklık etmeye, kaliteli yeme-içme ve müziğe hazır olun. Gelin The Moment Presents: Exceptional Trips noktalarına yakından bakalım.

RİZE / 23-26 EYLÜL-2021

Katılımcılar Nordic Otel’de konaklayacak ve elektronik müzik sahnesinin yerli ve yabancı isimlerini Rize’nin uçsuz bucaksız ovalarından birinde ve tarihi bir kalede dinleme fırsatı bulacaklar. Ayrıca Huser Yaylası, Ayder Yaylası gibi doğasıyla hayranlık uyandıran yerleri gezecekler. Trekking, rafting, muhlama atölyesi gibi etkinlikler de ilgi çekici.

KAPADOKYA / 15-17 EKİM-2021

Kapadokya’nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir tatil… Balon turu, trekking, at safari gibi etkinlikler var programda. Kapadokya’da çalacak isimleri de merakla bekliyoruz.

Programa eklenecek yerli-yabancı DJ’leri takip etmek ve daha detaylı bilgi almak için @exceptionaltrips ve @themomenttr hesaplarını takip edebilirsiniz.(timeout)

Bir Cevap Yazın