KUZEY KIBRIS TÜRK FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ YURT  DIŞI TEMASLARINI BAŞLATTI

0
78

KUZEY KIBRIS TÜRK FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİ YURT  DIŞI TEMASLARINI BAŞLATTI

Kuzey Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği yaptığı açıklamada , dernek olarak yurt dışı gezilerini başlatmış olduklarını duyurdu. KKTFAD kafileri bugün Adana DemirSpor Tesislerine giderek ordaki çalışmaları yerinde izleyecek:

Derneğin yaptığı açıklama:

“Hocalarımız Adana’da..!

KKTFAD olarak yurt dışı temaslarımız başladı.

Hasan Topaloğlu’nun başkanlık görevine gelmesi sonrası yönetimle birlikte yaptığı icraatlara bir yenisi daha eklendi.

Hocalarımız yurt dışında takımların tesislerinde antreman izleme kendilerini geliştirme ve yenileme imkanı sağlamaya çalışan KKTFAD ilk icraatını Adana Demir Spor ile başlattı.

Ülkemizin değerli spor adamı Tekin Birinci’nin yardım ve katkıları ile bugün kafile başkanı Mustafa Piro önderliğinde genç hocalarımız Doğan Güneş, Tanju Karataş ve Hüseyin Yaralıoğlu  sabah saatlerinde Adana’ya uçtu.

Adana Demirspor Tesisleri

Bugün öğleden sonra Adana Demirspor’un antremanını yerinde izleyecek olan hocalarımız daha sona kamp için Adana’da bulunan ve antremanlarını Adana Demir spor tesislerinde yapan Galatasaray’ın antrenmanını ziyaret edecekler.

Bu akşam TFF 1.ligde oynanacak olan Adanaspor-Gençler Birliği maçını izleyecek olan hocalarımız yarın Mersin’e geçerek Hatay spor teknik heyetine bir ziyaret gerçekleştirecek. Akşam ise Mersin’de Hatay-G.Saray maçı izlenecek.

Pazar gün Adana’ya geçilerek Adana Demir spor alt yapı antremanları ziyaret edilip gece Adana Demir spor -Fenerbahçe maçı izlenecek.

Kafilesi Pazartesi adaya dönecek.

Bu temaslarda büyük katkı koyan Tekin Birinci kardeşimize derneğimiz olarak çok teşekkür ederiz.”

Bir Cevap Yazın